FolyoCars® Araç kaplama | Otomotiv iç ve dış tasarım | Premium car styling company | sitemap
Premium car styling company
bmw 6 cabrio sedef incisi kaplama carrera mavi kaplama lamborghini turuncu kaplama mini cooper mavi corvet araç kaplama Mat Bmw Araç Kaplama Turuncu Mercedes Araç Kaplama

FolyoCars®Araç Kaplama

455 Ceramic

Türkiye'de ilk ve tek! Folyo üzerine su bazlı seramik kaplamaFolyoCars®Galeri

Hizmetlerimiz » Detaylı Araç İç Temizlik

Detaylı Araç İç Temizlik:


       Otomobillerin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelenir. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar. Ayrıca bu kirlilik direkt olarak sağlığınızı da tehdit eder. " DETAYLI İÇ TEMİZLİK " uygulamasında otomobil iç mekanının en detay noktaları, tavandan tabana ve bagaja kadar birçok noktası temizlenerek size hijyenik bir ortam sağlanır. Leke ve kirler, özel Meguiars ve 3M ürünlerinden  " Leke Çözücü " , " Kir Temizleme " ürünleri ve profesyonel yöntemlerle temizlenir, aracınızda bahar ferahlığı sağlanır. Vinly ve deri yüzeyler " Deri Bakım Losyonu" ile temizlenir ve bakımı sağlanır.

 

araç iç temizlik---

NedenFolyo Kaplama ?


BiziTakip Edin!

FolyoCars® Facebook Sayfamız FolyoCars® Twitter'da Takipçimiz Olun! FolyoCars® Youtube Sayfamız! FolyoCars® Rss Yayın Akışımıza Abone Olun FolyoCars® Vimeo Sayfamız! FolyoCars® Google+ Sayfamız!
Sıkça SorulanSorular

FolyoCars firmasının tarafından kullanılan araç kaplama malzemesi ISO TSE CE gibi standart testlerden başarıyla geçmiş olup boyaya herhangi bir zarar vermediği kanıtlanmıştır.

diğer sorular »2010 © FolyoCars® Araç kaplama Tüm hakları saklıdır.